chat
بحث گروه

راهنمایی خرید اسپورتیج 2014

درود بر دوستان عزیز قصد خرید یک خودروی اسپورتیج 2014 فول دست دوم را دارم. چه نکاتی را در هنگام خرید باید مد نظر قرار دهم.وارداتی یا شرکتی؟ فول هر کدام چه آپشنهایی باید داشته باشد؟ چگونه میتوان آپشنهای غیر فابریک مثل مانیتور یا سیستم صوتی یا گرم کن و سرد کن و ... را تشخیص داد؟

tondiran
tondiran
tondiran@

سلام اگه 2014 میخوای بخری سعی کن New Face بگیری که برای اواخر 2014 هست چندتا فرق ظاهری داره مثل جلوپنجره ، مه شکن جلو (که بزرگتره) ، دی لایت جلو ، چراغ عقب ، آنتن کوسه ای فرق دیگش فرمان برقی سه حالته هست که توی نسخه های غیر New Face که برای 2014 به قبل هست وجود نداره اگر ماشین گرم کن صندلی عقب داشته باشه (که دکمه اش باید روی درب و کنار کلید پنجره باشه و نه پشت کنسول) که در اون صورت فرمان برقی سه حالته نخواهد داشت در نسخه 2015 هم فرمان برقی سه حالته وجود داره هم گرمکن صندلی عقب سیستم صوتی در نسخه ی فول 2014 مانیتور متوسط هست که مارک شرکت infinity روش درج شده و در صندوق عقب بالای چرخ سمت راست ساب ماشین باید قرار داشته باشه البته اگه بگردی شاید بتونی مانیتور بزرگ infinity هم پیدا کنی ولی تعدادش خیلی کمه دوربین عقب در ماشین هایی که سیستم صوتی infinity اورجینال دارن روی سیستم صوتی هست و نه روی آینه دیفلاک رو مطمئن باش که داره ، دکمش سمت چپ فرمان و کنار سایر دکمه ها مثل کنترل پایداری و ... هست فعلا همینا یادم اومد.

0 0
پاسخ
amir_soltani
امیر
amir_soltani@

از سرعت عملت در پاسخ به سوال و بیشتر از اون،دقتت در پاسخ،واقعا ممنونم. در مورد سرد کن چی؟اصلا کلا چند سرد کن و چند گرم کن باید باشه؟سایز مانیتور اینفینیتی 7 اینچه؟پس با وجود آنتن کوسه ایی ،میشه گفت،100%ماشین نیوفیس هست؟.. واقعا ازتون تشکر میکنم که برای سوالات من وقت میگذارین...چون من واقعا جز سمند و پراید و پژو،پشته هیچ ماشینی نشستم و برای خرید از این که چیز دیگری را جای اصل بهم بدهند ترس و استرس دارم (با توجه به بازار وارداتی ها که بعضی آپشنهای غیر فابریک،جای فابریک در دبی رو ماشین بسته میشه) و فقط با دانش و آگاهی که از شما اساتید عزیز ،دریافت میکنم،میتونم قدم جلو بذارم.

0 0
پاسخ
farid
فرید
farid@
پاسخ

0 0

.

babak_ce
بابک
babak_ce@
پاسخ

0 0

.

tondiran
tondiran
tondiran@

خواهش میکنم تا جایی که بتونم راهنمایی میکنم توی نسخه ی فول 2014 که New Face باشه و زمانی که فرمان برقی سه حالته روی ماشین هست فقط 2 سرد کن و 2 گرم کن برای صندلی های جلو وجود داره توی نسخه ی فول 2014 که New Face باشه ولی فرمان برقی سه حالته نداشته باشه 2 سرد کن و 2 گرم کن برای صندلی های جلو و 2 گرم کن برای صندلی های عقب وجود داره (که در پست قبل عرض کردم در این حالت دکمه های گرم کن عقب باید روی درب و کنار کلید پنجره باشه و نه پشت کنسول {اگر دکمه ها پشت کنسول باشه یعنی آپشن فیک هست}) سایز مانیتور اینفینیتی 5 اینچ هست ولی عرض کردم بسیار محدود اینفینیتی سایز 7 اینچ هم وارد شده که پیدا کردنش سخت ولی ممکنه (اکثرا 5 اینچ وارد شده) فقط آنتن کوسه ای نشانه ی New Face بودن نیست آنتن کوسه ای + جلوپنجره جدید + چراغ عقب + مه شکن جلو بزرگ (که در پست قبل اشاره کردم New Face ها فرمان برقی سه حالته هم دارن) در ضمن چراغ عقب در نسخه ی New Face دو مدل هست یکی به صورت نئون هست که روی ماشین های فول نصبه یکی به صورت غیر نئون هست که روی ماشین های غیرفول نصبه شکل ظاهریشون از دور تقریبا شبیه هم هست ولی وقتی روشن میشن از روی نور نئون میتونید تشخیص بدید و هم اینکه از نزدیک چراغ فول عمق داره و شکلش متفاوت هست در ضمن علاوه بره دیفلاک که در پست قبل اشاره کردم که خیلی مهم هست ، آپشن شیب سنج هم مهم هست و باید در نسخه ی فول این آپشن وجود داشته باشه کول باکس هم جزیی از آپشن های نسخه ی فول هست که در داشبورت قرار داره

0 0
پاسخ