chat
بحث گروه

مقایسه پژو 206 تیپ2 با تیبا2

دوستان بنظرتون تیبا2 بخرم یا 206 کارکرده؟ کسی تجربه ای داره؟

اسماعیل بختیاری
اسماعیل بختیاری (کاربر مهمان)
اسماعیل بختیاری@

مقایسه پژو 206 و تیبا2 اصلن درست نیست! مقایسه ماشین فرانسوی با پراید ایرانی؟ قطعا پژو 206 بخریم بهتره...

2 0
پاسخ
alimashini
ali mashini
alimashini@

سلام من 206 تیپ2 دارم ولی خرج و مخارج تعمیرگاه و لوازم یدکی پژو بالاست. اگه دنبال سواری خوب و حس رانندگی بهتری پژو 206 بهتره ولی درنظر داشته باش که به خرج بیفته اذیت میکنه. باید بتونی پژو206 کارکرده سالم و ترتمیز پیداکنی

2 0
پاسخ
آریا
آریا (کاربر مهمان)
آریا@
پاسخ

1 1

تیبا 2 هم سواری نرم و خوبی داره شتاب تیبا2 هم خوبه من که ازش راضیم البت قبول دارم ظاهر پژو206 از تیبا2 بهتره ولی من بین این دوتا بخاطر مخارج پژو تیبا 2 خریدم و راضی هم هستم خدایی

امیرحسین
امیرحسین کلانتری
امیرحسین@
پاسخ

2 0

من که می گم محصولات سایپا داغونه! حالا هر اسمی میخواد داشته باشه

mehrab.rezaei
mehrab.rezaei
mehrab.rezaei@

سلام اگه فقط مقایسه تیبا2 با پژو 206 تیپ 2 باشه تیبا2 بهتره چون ماشین صفرکیلومتر میخری و چندسال خیالت راحته. ماشین کارکرده معلوم نیست دست کی بوده و چه بلایی سر ماشین اورده و چقدر باید خرج مکانیک و تعمیرگاه ماشین کنی واسه خرید ماشین دست دو نمیشه به کسی اعتماد کرد

1 0
پاسخ
mehrab.rezaei
mehrab.rezaei
mehrab.rezaei@

سلام اگه فقط مقایسه تیبا2 با پژو 206 تیپ 2 باشه تیبا2 بهتره چون ماشین صفرکیلومتر میخری و چندسال خیالت راحته. ماشین کارکرده معلوم نیست دست کی بوده و چه بلایی سر ماشین اورده و چقدر باید خرج مکانیک و تعمیرگاه ماشین کنی واسه خرید ماشین دست دو نمیشه به کسی اعتماد کرد

0 0
پاسخ
امیرحسین
امیرحسین کلانتری
امیرحسین@

پژو 206 بهتره یا پراید؟چه سوالیه آخه؟ تفاوت تیبا و پراید چیه؟ معلومه پژو 206 بهتر از تیباست. اصلا تیبا نخرید مزخرفه!!!!

2 0
پاسخ
سامی
سامی (کاربر مهمان)
سامی@
پاسخ

3 0

تیبا نخرید هم شد حرف؟! مگه سوییس زندگی میکنیم؟ اینجا گزینه خرید خودرو فقط همین ماشیناست. پژو206 بعد از 5سال دیگه ماشین پرخرجی میشه تیبا2 صفر کیلومتر بخریم تا 5 سال حداقل خیلی خرج تعمیرگاه نداریم. منطقی باشیم یه کم

شهریار
شهریار (کاربر مهمان)
شهریار@

خرید ساینا چی؟ بین ساینا و تیبا 2 و پژو 206 کدوم رو بخریم به نظرتون؟

0 0
پاسخ
Vampire
Vampire
Vampire@
پاسخ

1 0

تیبا دو بگیر ساینا به نظر من پایین تر از این دوتاست

Vampire
Vampire
Vampire@

شک نکن تیبا2 بگیر ماشین ایرانی کلا نمیارزه هرچی کمتر پول بدی بهتره محصولات ایران خودرو و سایپا ارزش ندارن هزینه زیادی کنی براشون 206 تیپ دو کارکرده یعنی فقط خرج

0 1
پاسخ
دانایی
دانایی (کاربر مهمان)
دانایی@

بازی باخت باخت که میگن همینه

0 0
پاسخ
Ghodrat.hashemi
قدرت الله
Ghodrat.hashemi@

من ۲۰۶ داشتم فقط زمانی که تقریبادصفر بود خوب بور ولی بعد که گاراژ رفت خیلی اذیت کرد الان وتیبا۲ دارم هم‌شتاب و قدرت خوبی دارهدهم سربالا خوب میره هم اینکه جاداره، ۲۰۶سرنشین عقب پاهاش جا نمیشه ولی تیبا ۲ خیلی صندلیهاش بهتره ک جادارتره

2 0
پاسخ