chat
خودرو
پراید
141

نظرات کاربران درباره پراید 141

141

دسته بندی

وسایل نقلیه
خودرو
برند
همه برند ها
مدل
همه مدل ها

نظرات شما درباره پراید 141 به کاربران کمک میکند تا از دیدگاه های شما استفاده کنند و تصمیمات بهتری برای خرید و نگهداری خودرو خود بگیرند. نظرات کاربران درباره پراید 141 ، مزایا و معایب پراید 141 ، پیشنهادات و تجربیات شخصی در تعمیرات و نگهداری و موضوعات مرتبط با پراید 141.

لطفا با صداقت و احترام نظرات خود را ارائه کنید.

این کار باعث ایجاد فضایی دوستانه ، بهبود کیفیت نظرات و محیطی پر از اطلاعات مفید و کاربردی خواهد شد.

rfan75

به زودی شغل و مهارت خود را ثبت میکنم

1 0
پراید 141 پراید

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز بنده این مقاله را خواندم و قصد دارم برای کسانی که میخوان پراید بخرن چندتا نکته بگم: پدر من سال۸۶ یه پرایدصبا صفر کیلومتر خرید و شانزده سال دست ما بود و دویست پنجاه هزارتا کار کرده بود پراید یه ماشینیه که اگر بهش فشار نیاری و به موقع دنده بدی موتوریش به خرج نمیوفته ماشین کم مصرف و کم اصطلاحکیه مخصوصا پرایدای صبا یا همون موتور زیمنس اگر تسمه تایم پاره کنه سوپاپ کج نمیکنه و به موتور هیچ آسیبی وارد نمیشه فقط ماشین خاموش میشه که این خودش یه حسن بزرگه و پرایدای دهه نود یا همون یورو چهار اینطور نیست عمده خرابی اینماشین مربوط به جلوبندی و زیربندیه مخصوصا بلبرینگ و پلوسها یعنی هرچه قدر هم رعایت کنید تو چاله چوله نکوبید بازم خرج برمیداره بزرگترین ایراد این ماشین خشک بودنشه صندلی های فوق العاده افتضاح پدال های کلاچ ترمز بدی داره به طوریکه با یک ساعت ترافیک انگاری کوه کندین و کمر درد و پادردش براتون میمونه کسانی که میخوان پراید بخرن بگردن مدل۸۵تا۸۹ پیدا کنن خیلی بهتر از این دهه نودیاس اگر هیدرولیکم باشه که چه بهتر ببخشید طولانی شد....

پاسخ
در انجمن...

در حال بارگیری نظرات بیشتر